Nenoliedzams ir fakts, ka Itāliju var saukt par vīna pasaules lielvalsti. Jau senatnē grieķi to dēvēja par “Oenotriju” (tulkojumā nozīmē – „vīna zeme”). Tāpēc EIROVĪNS sadarbojas ar labākajiem vīndariem Itālijas – ziemeļos, vidienē, dienvidos un Sicīlijā, lai nodrošinātu TIEŠĀS PIEGĀDES uz Latviju piedāvājot kvalitātes un cenas samērīgumu.

 

Jau gadu no gada, vasarai ejot uz rudens pusi, EIROVĪNS veikalos tiek rīkotas "Itālijas dienas". Tā ir iespēja pagarināt vasaras sajūtas nekur nebraucot!

 

Eirovīns Latvijā nodrošina
TIEŠĀS PIEGĀDES no Itālijas vīndariem. 

Tādā veidā sniedzot
kvalitātes & cenas samērīgumu. 

Tagad Eirovīns veikalos 
-21% ITĀLIJAS VĪNIEM

 

 

 

 


 


Trentino reģions ir cēlies no pilsētas nosaukuma Trento. Šeit ir kalnains un nav tik karsts, kā Itālija dienvidos. Daudzi šo reģionu zina pēc Gardas ezera, kurā arī valda vidusjūras klimats. Trentino reģionā ir daudz labi vīna ražotāji, no kuriem Eirovīns piedāvā vīnus.

 

 

MEZZACORONA Classica Pinot Grigio

Atvasara un vasaras atmiņas bez baltvīna nav iedomājama!

Viens no atpazīstamākajiem un visbiežāk godalgotākajiem vīniem. Vīns, kurš tiek ierindots pirmajā desmitniekā, kā pirktākais, klientiem pasniegtais vīns ASV restorānos. Pinot Grigio ir kontrolētas kvalitātes (DOC - Denominazione di Origine Controllata) sausais baltvīns gatavots no ‘Pinot Grigio’ šķirnes vīnogām, kas tiek audzētas Dolomītu kalnu pakājē... Lasīt tālāk>>>

 

Regulārā cena 8,68 EURakcijas cena -31% 5,98 EUR*

 

 


 

MEZZACORONA Classica Lagrein

Atvasaras grill-party bez sausā sarkanvīna nav iedomājama!

Kontrolētas kvalitātes (DOC - Denominazione di Origine Controllata) sauss sarkanvīns no Trentino reģionā audzētām Lagrein šķirnes vīnogām. Vīna nogatavināšana notiek ozolkoka mucās 8 mēnešus. Vīnam ir rubīnsarkana krāsa ar ... Lasīt tālāk>>>

 

Regulārā cena 8,58 EURakcijas cena -30% 5,98 EUR*

* īpašā cena ir spēkā līdz 24. septembrim


 

Viss Eirovīns  akcijas piedāvājums >>>